Pepe synimi kryesor i Arsenalit

Nicolas Pepe do të jetë synimi kryesor i Arsenalit në merkatot e ardhshme.

23 vjeçari po kalon formë fantastike me skuadrën franceze, Lille dhe tanimë top klube europiane janë vënë pas tij duke përfshirë edhe Bayernin e Barcelonën.

Gunners janë skuadra e cila veçse ka kontuar Lillen për Pepen i cili raportohet se do të kushtoj vetëm 50 milionë euro./veqsport.com/