Katër skuadra të interesuara për Ruben Loftus-Cheek

Katër skuadra të Premier Leagues angleze kanë shprehur interesim për transferimin e Ruben Loftus-Cheek nga Chelsea.

Crystal Palace, West Ham, Newcastle dhe Bournemouth janë duke monitoruar situatën e mesfushorit anglez te blutë e Londrës.

Pavarsisht se Loftus-Cheek nuk po ka vend në XI e Maurizio Sarrit është pikërisht trajneri italian që në një deklaratë për media tha se nuk ka shanse që lojtari të largohet gjatë Janarit./veqsport.com/