Modric dëshiron të pensionohet te Reali

Luka Modric pasi arriti të fitoj Topin e Artë shpreson që ta mbyll karrierën te Real Madridi.

”Klubi ka treguar shumë dashuri për mua dhe dua të pensionohem këtu”

”Familja ime është e kënaqur dhe unë po ashtu dua të vazhdoj ta shijoj këtë klub të madh”, u shpreh mesfushori kroat që la prapa Cristiano Ronaldon e Antoine Griezmann për ta fituar Topin e Artë./veqsport.com/