Mirlind Kryeziu: Shpresoj se do të fitojmë ndaj Maltës

Mirlind Kryeziu është ftuar për herë të parë në përfaqësuesen e Kosovës dhe shpreson të debutoj ndaj Maltës ose Azerbajxhanit në kuadër të UEFA Nations League.

”Jam krenarë që jam bashkë me këta lojtarë. Kjo ishte stërvitja ime e parë dhe gjithçka shkoi super”

”Ekipi më ka pritur shumë mirë dhe shpresoj të i ndihmoj në repartin defanziv. Fokusi është te ndeshja ndaj Maltës, shpresoj të fitojmë dhe të vijmë në shtëpi për ta festuar kualifikimin”, u shpreh Kryeziu./veqsport.com/