Tottenhami e do portierin e Ajaxit, Onana

Skuadra e Tottenhamit ka shprehur interesim për transferimin e portierit të Ajaxit, Andre Onana.

22 vjeçari ka treguar paraqitje fantastike me skuadrën holandeze edhe këtë edicion dhe top klube europiane kanë shprehur interesim për transferimin e tij.

Nuk dihet nëse një transferim i mundshëm i Onanas do ta zëvendësonte Hugo Lloris, apo do të jetë vetëm një konkurent më shumë në skuadër për portierin francez./veqsport.com