Golat e Xhakës dhe Martial më të mirët e javës në Premier League

 Goli i Anthony Martial i realizuar ndaj Evertonit është votuar si më i miri i kësaj jave në Premier League nga vizitorët e SkySports.

E në vendin e dytë renditet super goli i Granit Xhakës që nga gjuajtja e lirë realizoi ndaj Crystal Palace. /veqsport.com/