Martial ende e do largimin

Anthony Martial ka refuzuar disa oferta të Manchester United për vazhdimin  e kontratës.

Mediat në Angli raportojnë se francezi dëshiron largimin nga Old Trafford dhe se nuk ka ndërruar mendje për këtë.

Martial nuk ka pasur hapësirën e duhur nën drejtimin e Jose Mourinhos dhe ato pak paraqitjet e tij ishin larg pritshmërive./veqsport.com/