Arsenali në kërkim të një mesfushori të krahut

Skuadra e Arsenalit është duke punuar që të përforcohet edhe më shumë gjatë afatit kalimtar të Janarit dhe gjatë verës.

Unai Emery është i interesuar në transferimin e një mesfushori të krahut pasi nuk ka shumë opsione në këtë pozicion.

Malcom dhe Cengiz Under janë dy emrat e fundit të përfolur, por ende asgjë konkrete nuk ka./veqsport.com/