Mourinho dëshiron vazhdimin e kontratës për dy lojtarët spanjoll

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho dëshiron të i vazhdoj kontratën dy mesfushorëve spanjoll të klubit, Juan Mata dhe Ander Herrera.

Që të dy janë afër fundit të kontratës së tyre me Djajt e Kuq, por që të dy duan të qëndrojnë sa më gjatë te kjo skuadër.

Jose Mourinho ka filluar të besoj më shumë te të dy e sidomos te Juan Mata që duket se po lufton për Manchester United në një situatë ku disa lojtarë i kishin kthyer shpinën trajnerit portugez./veqsport.com/