Modric i ‘palumtur’ te Reali

Luka Modric duket se ka dëshiruar largimin nga Real Madridi gjatë afatit kalimtar të verës.

Mediat raportojnë se mesfushori kroat nuk është edhe shumë i lumtur tani nën drejtimin e Julen Lopeteguit dhe dëshiron një aventurë të re.

Për kroatin gjatë javëve të fundit të merkatos verore interesim kishte shprehur skuadra e Interit./veqsport.com/