Interesim i vogël për ta parë kombëtaren e Shqipërisë

Në ndeshjet e fundit të kombëtares së Shqipërisë fatkeqësisht është duke u vërejtur një interesim tejet i vogël për ta përcjellur nga afër.

Në fitoren ndaj Izraelit ishin diku mbi 4 mijë bileta, kurse në miqsoren e fundit ndaj Jordanisë në Elbasan Arena ishin pak më shumë se 1 mijë tifozë në stadium.

Siq raportojnë mediat në Shqipëri arsyejet për këtë fakt janë të shumta duke nisur nga formimi i përfaqësueses së Kosovës e deri te trajneri Panucci dhe loja jo e mirë e djelmoshave kuq e zi./veqsport.com/