Torino interesohet për Candrevan

Antonio Candreva mund të largohet nga skuadra e Interit gjatë afatit kalimtar të Janarit.

Është skuadra e Torinos e cila ka shprehur interesim për transferimin e 31 vjeçarit në formë huazimi.

Candreva është paraqitur në 5 ndeshje këtë edicion me Interin, por ai tani ndodhet prapa në garë me Politanon dhe Keita Balden./veqsport.com/