Ibrahimovic: Mourinho mund ta fitojë Premier Leaguen, ai nuk është problemi

Zlatan Ibrahimovic ka deklaruar se Jose Mourinho nuk është problemi i vërtetë te skuadra e Manchester United.

”Unë mendoj se Mourinho i ka aftësitë për ta fituar Premier Leaguen. Ai nuk është problemi i Manchester United”

”Ky është viti i tij i tretë dhe besoj se skuadra ka një progres dhe se po përmirësohet vazhdimisht. Trajneri nuk mund të bëj mrekulli”, u shpreh Ibracadabra./veqsport.com/