Arda Turan ia theu hundën këngtarit të njohur turk

I huazuari nga Barcelona te Basaksehir për këtë sezon, Arda Turan është përfshirë në një përleshje dje mbrëma në Stamboll.

Sipas mediave turke, Turan i është afruar bashkëshortes së këngtarit të njohur turk, Berkay me çrast ka ndodhur edhe përleshja.

Turan e ka goditur këngëtarin dhe i ka thyer hundën dhe Berkay menjëherë është dërguar në spital për të u operuar./veqsport.com/