Ja zgjedhjet e Pogba për Topin e Artë

Paul Pogba ka zgjedhur katër bashkëlojtarë te përfaqësuasja e Francës si dëshirë e tij për ta fituar Topin e Artë.

”Mendoj se Griezmann, Mbappe dhe Varane e meritojnë më shumë se unë. Nuk mund ta zgjedhë njërin nga këta, por shpresoj që Topin e Artë do ta fitojë ndonjëri prej tyre”

”Po ashtu është edhe Kante që e meriton më shumë se unë, kështu që nuk mund ta zgjedhë veten time”, u shpreh anëtari i Manchester United./veqsport.com/