Ozil rikthehet në stërvitje

Mesut Ozil do të vazhdoj nga sot stërvitjet me skuadrën e Arsenalit.

Numri 10-të i Gunners mungoi në fitoren 1-5 ndaj Fulham shkak i problemeve që kishte me një lëndim të lehtë.

Siq dihet tanimë Ozil ka vendosur të mos luaj më për përfaqësuesen gjermane dhe për këtë nga sot do vazhdoj stërvitjet me pjesën tjetër të skuadrës së Arsenalit./veqsport.com/