Marcelo dhe Isco rikthehen në stërvitje

Skuadra e Real Madridit ka vazhduar seancat stërvitore edhe gjatë ditës së sotme.

14 lojtarë të skuadrës së parë munguan shkak i angazhimit të tyre me përfaqësueset përkatëse.

Megjithatë lajm fantastik është rikthimi i dyshes, Marcelo dhe Isco që bën ushtrime individuale përpara se të stërviten me pjesën tjetër të grupit shkak i problemeve që kishin./veqsport.com/