Hazard: Reali është klubi më i mirë në botë, ëndërroj të luaj aty

Eden Hazard ka ripërsëritur dëshirën e tij që një ditë të luaj për skuadrën e Real Madridit.

”Real Madridi është skuadra më e mirë në botë dhe nuk dua të gënjej për këtë.Është ëndërra ime qysh prej kur kam qenë fëmijë”

”Ëndërroj të luaj te ky klub, por do të shohim. Nuk dua të flasë çdo ditë për këtë sepse nuk kam kohë, por do ta vendosë të ardhmen time së shpejti.Edhe nëse largohem edhe nëse qëndroj do të jem i lumtur”, përfundoi belgu./veqsport.com/