Tre pjestarë të ekipit të Khabib të arrestuar pas ndeshjes

Tre pjestarë të stafit të Khabib Nurmagomedov janë arrestuar menjëherë pas përfundimit të ndeshjes ndaj McGregor.

Ata janë arrestuar për shkak se sulmuan McGregor dhe stafin e tij dhe për këtë janë dërguar në burg.

Arrestimin e tre personave e ka konfirmuar presidenti i UFC, Dana White në konferencën pas ndeshjes./veqsport.com/