Përleshja mes McGregor dhe Khabib pas ndeshjes (VIDEO)

Khabib Nurmagomedov ka arritur ta mposhtë Conor McGregor duke regjistruar fitoren e 27-të nga po kaq ndeshje.

Menjëherë pasi irlandezi dorëzoi ndeshjen, Khabib shkoi drejt ekipit të McGregor duke u përleshur me ata.

Për të ndjekur gjithë atë ngjarje të krijuar pas takimit mund ta shihni videon e mëposhtme:

/veqsport.com/