Lista e Zvicrës për ndeshjet ndaj Belgjikës dhe Islandës

Përzgjedhësi i Zvicrës, Vladimir Petkovic ka zbuluar listën e 23 lojtarëve të ftuar për ndeshjet ndaj Belgjikës dhe Islandës më 12 dhe 15 Tetor në kuadër të Ligës së Kombeve.

Hadergjonaj dhe Ajeti janë ftuar për këto ndeshje shkak i formës së mirë të treguar me skuadrat e tyre.

/veqsport.com/