Ja kur zhvillohet dueli Conor McGregor vs Khabib Nurmagomedov

Conor McGregor vs Khabib Nurmagomedov është dueli i shumë pritur për të gjithë.

McGregor rikthehet në UFC për të mposhtur Khabib i cili është i pamposhtur dhe kampionë aktual.

Khabib nga 26 ndeshje ka regjistruar po aq fitore, por tani do të ketë përballë një kundërshtarë mjaftë interesant dhe të fortë si irlandezi, McGregor.

Dueli mes tyre zhvillohet nesër në orën 04:00 të mëngjesit./veqsport.com/