A do të rikthehet Silva te Milan? Ja përgjigja e lojtarit

Andre Silva po kalon formë fantastike te skuadra e Sevillas pas huazimit nga Milan ku nuk arriti të tregoj asgjë.

”Unë luaj për Sevillan, por jam lojtar i Milanit së paku deri në Qershor”

”Futbolli është ky, asnjë klub nuk është i njëjtë me tjetrin. Nuk mund ta shpjegoj se çfarë ndodhi me Rosonerët sezonin e kaluar. Tani ndjehem mirë dhe dua të shënoj sa më shumë gola që është e mundur”, u shpreh portugezi./veqsport.com/