Martial ende e do largimin

October 20, 2018 d l 0

Anthony Martial ka refuzuar disa oferta të Manchester United për vazhdimin  e kontratës. Mediat në Angli raportojnë se francezi dëshiron largimin nga Old Trafford dhe […]

Isco nuk starton ndaj Levantes

October 20, 2018 d l 0

Julen Lopetegui ka mirëpritur rikthimin e Iscos në skuadrën e Real Madridit. Megjithatë fantazisti spanjoll nuk do të startoj ndaj Levantes, por mund të luaj […]