Mourinho e do Ozilin te Man Utd

September 16, 2018 d l 0

Manchester United duket se do tentoj për transferimin e Mesut Ozil gjatë afatit kalimtar të Janarit. Ozil veçse ka vazhduar kontratën këtë vit me Arsenalin […]

Barcelona dhe Man Utd e duan Monchin

September 16, 2018 d l 0

Barcelona është skuadra e rradhës që ka shprehur interesim për drejtorin sportiv të Romës, Monchi. Veq Katalunasve interes për ish drejtorin sportiv të Sevillas ka shfaqur […]