Sarri: Ndeshja ishte e mrekullueshme, barazimi rezultati i drejtë

Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri beson se barazimi 1-1 me Liverpoolin ishte rezultati më i drejtë i mundshëm.

”Jam i dëshpëruar sepse ata shënuan në fund, por barazimi është rezultati më i drejtë. Kjo ndeshje ishte e mrekullueshme”

”Man City dhe Liverpooli mbeten para nesh, por besoj se jemi më afër tyre se sa kam menduar një javë më parë”, u shpreh italiani./veqsport.com/