Edhe Man City në garë për Rabiot

Manchester City është skuadra e rradhës e cila ka hyrë në garë për transferimin e mesfushorit francez, Adrien Rabiot.

23 vjeçari ka hyrë në 12 muajt e fundit të kontratës aktuale me PSG dhe flitet se do të largohet verën e ardhshme.

Veq Cityt interesim për Rabiot kanë shprehur edhe skuadra të tjera si Juventus, Bayern Munchen e Liverpool, raportojnë mediat angleze./veqsport.com/