Joshua i impresionuar nga trupi i Ronaldos, po ‘studion’ stërvitjet e tij

Anthony Joshua duket se po studion mënyrën e stërivjtes së Cristiano Ronaldos në mënyrë që edhe ai si lojtari portugez ta zgjasë sa më shumë karrierën e tij sportive.

”Cristiano Ronaldo ka bërë një test të trupit dhe ai është 33 vjeçar, por ka trupin e një 21 vjeçari”

”Unë mund ta mposhtë Povetkin për dy raunde, por duhet ta mbrosh trupin tënd”, u shpreh britaniku./veqsport.com/