Formacionet zyrtare: Tottenham-Liverpool

Na ndajnë saktësisht edhe një orë para fillimit të super derbit të xhiros së pestë në Premier Leaguen angleze mes Tottenhamit dhe Liverpoolit.

 

/veqsport.com/