Formacionet e mundshme: Newcastle-Arsenal

Arsenali sot luan si mysafirë i Newcastle United në një ndeshje mjaftë interesante që zhvillohet me fillim nga ora 16:00.

Granit Xhaka nuk dihet se a do të startoj nga minuta e parë shkak i angazhimit me përfaqësuesen e Zvicrës dhe ndoshta Emery nuk dëshiron ta rrezikoj atë sot.

Newcastle XI: Dubravka, Yedlin, Lascelles, Fernandez, Clark, Dummett, Kenedy, KI, Diame, Perez, Rondon.

Arsenal XI: Cech, Bellerin, Mustafi, Sokratis, Monreal, Ramsey, Torreira, Mkhitaryan, Ozil, Aubameyang, Lacazette.

/veqsport.com/