Malcom ende nuk po stërvitet me grupin

Malcom nuk do të udhëtoj në San Sebastian ku Barcelona luan këtë javë ndaj Real Sociedad.

Braziliani i transferuar këtë verë nga Bordeaux ka probleme me kyçin e këmbës dhe ende nuk është rikuperuar plotësisht.

21 vjeçari ka stërvitur i vetëm, por ka sinjale pozitive që mund të jetë gati gjatë javës së ardhshme./veqsport.com/