Formacionet e mundshme: Tottenham-Liverpool

Tottenham-Liverpool do të jetë super dueli hapës i kësaj jave në Premier Leaguen angleze.

Takimi zhvillohet nesër me fillim nga ora 13:30 dhe ne ju sjellim formacionet e mundshme të dy skuadrave.

Tottenham: Vorm, Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Dembele, Dier, Son, Eriksen, Moura, Kane.

Liverpool: Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Wijnaldum, Keita, Milner, Salah, Mane, Firmino./veqsport.com/