Emery: Kam marëdhënie të mira me Ozil

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery ka deklaruar se ai ka marëdhënie të mira me Mesut Ozil.

”Unë kam marëdhënie shumë të mira me Mesut dhe profesionalisht i jep këshilla të përmirësohet që ai të na jap performancat më të mira”

”Ne po vazhdojmë me procesin tonë, me gjëra pozitive dhe me punë të madhe”, u shpreh trajneri spanjoll./veqsport.com/