Dardanët me atmosferë të jashtëzakonshme gjatë gjithë ndeshjes

Ashtu edhe siq ishte pritur atmosfera në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ gjatë ndeshjes Kosovë-Ishuj Faroe ishte drithëruese.

Tifo grupi zyrtar ‘Dardanët’ që ishin vendosur prapa golit në pjesën veriore ishin thjeshtë briliant gjatë gjithë takimit.

Ata padyshim se do të jenë forca e 12-të e përfaqësueses tonë në të gjitha ndeshjet dhe jo më kot çdo lojtar i falenderoi për përkrahje.

Megjithatë jo vetëm ajo pjesë e mbështeti Kosovën, por i gjithë stadiumi ishte vërtetë një makth për kundërshtarët./veqsport.com/