Formacionet zyrtare: West Ham-Chelsea

September 23, 2018 d l 0

1️⃣ change with Antonio starting up front. pic.twitter.com/yfM8EC6L5N — West Ham United (@WestHamUtd) September 23, 2018 Here is your Chelsea team today! 👊 #WHUCHE pic.twitter.com/D4WefmzGYl […]

Fury-Wilder më 1 Dhjetor

September 22, 2018 d l 0

Është konfirmuar se dueli i shumë përfolur mes Tyson Fury dhe Deontay Wilder do të zhvillohet më 1 Dhjetor të këtij viti. Kontrata tanimë është […]