Roma me mungesa ndaj Plzen

September 30, 2018 d l 0

Skuadra e Romës pritet të ketë disa mungesa për ndeshjen e së martës ndaj Viktoria Plzen në Champions League. Javier Pastore, Daniele De Rossi dhe […]

City me ofertë rekorde për Mbappe

September 30, 2018 d l 0

Manchester City raportohet se është duke përgaditur një ofertë rekorde për transferimin e  Kylian Mbappe nga PSG. 19 vjeçari, kampion i botës me Francën është padyshim […]

Klopp: Merituam fitoren

September 30, 2018 d l 0

Jurgen Klopp beson se skuadra e Liverpoolit ka merituar të fitoj derbin ndaj Chelseat që përfundoi me barazimin 1-1. ”Natyrisht se merituam një pikë, madje […]