Tammy Abraham sërish largohet nga Chelsea

Tammy Abraham sërish do të largohet nga skuadra e Chelseat.

Sulmuesi me pasaportë angleze pritet të transferohet në formë huazimi te Aston Villa që e ka nisur mjaftë mirë sezonin e ri në Championship.

Abraham edhe dy sezonet e kaluara i kaloi si i huazuar te Bristol City dhe te Swansea./veqsport.com/