Ozil gati për Cardiffin

Mesut Ozil do të jetë i gatshëm për duelin e kësaj xhiroje ndaj Cardiff.

Mesfushori i Arsenalit mungoi në ndeshjen e kaluar ndaj West Ham sepse ishte i sëmurë.

Ozil ka stërvitur me skuadrën gjatë gjithë javës dhe pritet të startoj të dielën ndaj Cardiff, kurse lëndime të reja te Gunners nuk ka./veqsport.com/