Hidhet shorti, ja grupet e Ligës së Kampionëve

Janë kuptuar edhe grupet e kompeticionit më atraktiv europian, Champions League.

I ashtuquajturi ‘Grupi i Vdekjes’ padyshim se do të jetë grupi B ku bëjnë pjesë Barcelona, Tottenham, PSV dhe Inter, por edhe grupi C  ku bëjnë pjesë PSG, Napoli, Liverpool dhe Young Boys.

Ja të gjitha grupet:

 

/veqsport.com/