Reali i ka në dispozicion 300 milionë euro, të gjitha për Neymar

Skuadra e Real Madridit ka një shumë marramendëse gati për të shpenzuar në javët e mbetura të merkatos verore.

Los Blancos kanë fituar 3 herë rradhazi Ligën e Kampionëve dhe normalisht se kanë para të majme në xhepat e tyre.

Marca raporton se Reali ka 300 milionë euro të destinuara për transferimin e Neymar nga PSG e që mund të ndodhë ende gjatë këtij afati kalimtar veror./veqsport.com/