Rabiot të refuzoj kontratën e PSG për Juventusin

Adrien Rabiot ende nuk ka vazhduar kontratën e tij me skuadrën e PSG.

E ardhmja e mesfushorit francez ka qenë temē diskutimi këtë merkato dhe lajmi i fundit është se ai mund ta refuzoj kontratën e ofruar nga PSG.

Sipas mediave Rabiot mund të transferohet te Juventus e cila është në kërkim edhe të një mesfushori./veqsport.com/