Lautaro i lumtur për raportin me Icardin

Lautaro Martinez është shprehur shumë i lumtur me raportin e krijuar me kapitenin e Interit, Mauro Icardi.

”Ne kemi marëdhënie të mira si brenda po ashtu edhe jashtë fushës dhe kjo është shumë e rëndësishme”

”Jam shumë i lumtur me raportin e krijuar me Icardin”, u shpreh Martinez.

21 vjeçari argjentinas po kalon momente mjaftë të mira qysh prej transferimit te Inter./veqsport.com/