Barcelona e do edhe një mesfushorë

Skuadra e Barcelonës ende nuk ka kryer të gjitha punët këtë merkato pavarsisht disa transferimeve që veçse i ka kompletuar.

Ernesto Valverde ka kërkuar transferimin edhe të një mesfushori tjetër që pritet të arrijë në ditët e fundit të merkatos.

Frenkie De Jong, Miralem Pjanic, Adrien Rabiot, Thiago Alcantara dhe Paul Pogba janë emrat e lojtarëve që ndodhen në listën e trajnerit spanjoll.

Mbetet të shihet nëse njëri prej tyre do të përfundoj në Camp Nou./veqsport.com/