Perez sërish shtyen bisedimet me Modric

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez sërish ka shtyer bisedimet me mesfushorin kroat, Luka Modric.

Këto bisedime për të ardhmen e mesfushorit pritet të mbahen nesër edhe pse ishin në plan të mbaheshin ditën e djeshme.

Reali nuk dëshiron asesi largimin e Modric dhe është gati të i ofroj kontratë të re me rritje page, por edhe interesimi nga Inter është konkret dhe serioz./veqsport.com/