Witsel lojtar i Dortmundit

July 30, 2018 d l 0

Axel Witsel pas një sezoni të kaluar në superligën kineze do të i rikthehet futbollit europian. Mesfushori belg do të jetë lojtari më i ri […]

Interi optimistë për Vidal

July 30, 2018 d l 0

Interi dhe Bayern Munchen po vazhdojnë bisedimet lidhur me transferimin e mesfushorit kilian, Arturo Vidal. Neruazurët janë optimistë se do të arrijnë marrëveshje me skuadrën […]