Zyrtarët e Man Utd me lajme të mira për Mourinhon

Zyrtarët e Manchester United e kanë informuar Jose Mourinhon se fondet për transferimin e lojtarëve janë në dispozicion të tij, raporton The Guardian.

Djajt e Kuq deri tani kanë kompletuar transferimin e tre lojtarëve, por trajneri portugez u shpreh se i dëshiron edhe dy të tjerë, por pretë ta transferoj vetëm një.

Harry Maguire, Toby Alderweireld dhe Willian janë emrat më të përfolur gjatë këtyre javëve te Manchester United./veqsport.com/