Vrsaljko te Inter, Arias te Atletico, Darmian te Napoli!

Interi dhe Atletico Madrid më në fund kanë arritur marrëveshje për mbrojtsin kroat të krahut të djathtë, Vrsaljko.

Megjithatë edhe skuadra spanjolle menjëherë ka siguruar zëvendësimin e kroatit dhe ai është anëtari i PSV, Arias.

Ndërkohë Napoli edhe pse humbi garën për transferimin e Arias besohet se do arrijë transferimin e Matteo Darmian nga Manchester United./veqsport.com/