Interi arrinë marrëveshje me Vidal

Skuadra e Interit ka arritur marrëveshje me anëtarin e Bayern Munchen, Arturo Vidal.

Mesfushori kilian ka pranuar të nënshkruaj kontratë 3 vjeçare me Neruazurët dhe do të fitojë 5 milionë euro në sezon.

Marrëveshja me Bayernin ende nuk është arritur, por bisedimet ndodhen në fazën e avancuar, raportojnë mediat italiane./veqsport.com/