Shkak i lëndimit Andre Gomes mbetet te Barcelona

Andre Gomes sipas të gjitha gjasave do të mbetet edhe për një edicion te skuadra e Barcelonës.

Mesfushori portugez u lëndua në miqsoren ndaj Tottenhamit dhe raportohet se mund të mungoj rreth 2 muaj.

Kështu ai pritet ose të huazohet te ish skuadra e tij, Valencia ose të mbetet te Barcelona edhe këtë sezon./veqsport.com/