Bonucci kërkon largimin

Leonardo Bonucci i ka treguar agjentit dhe klubit të Milanit se dëshiron largimin nga skuadra.

Për mbrojtsin italian interesim kanë shprehur Manchester United dhe PSG.

Largimi i Bonuccit do të jetë një humbje tjetër e madhe për Rosonerët që vazhdojnë me probleme të mëdha financiare./veqsport.com/