Balotelli mbetet te Nice

Mario Balotelli megjithatë nuk do të largohet nga skuadra franceze, Nice.

Sulmuesi italian ka qenë në bisedime me marrëveshje rekorde me Marseillen, por në fund transferimi dhe bisedimet dështuan.

Kështu Mario ka filluar stërvitjet me Nice pasi kishte munguar deri më tani./veqsport.com/